Comentários do leitor

Re: Vật liệu xây dựng chính hãng - Thép hình có nhiều kích thước khác nhau

por Nguyen Minh (2019-09-12)

Em resposta a Vật liệu xây dựng chính hãng - Thép hình có nhiều kích thước khác nhau

Emri i produktit Kuti çeliku 100x100
Unë diametër 5 * * 5-600 600mm / 10 * * 15-400 600 mm
Muri 0,3-25mm
gjatësi 0.3m-12m ose për kërkesën e klientit
fundi i tubit Fundi 1. Ju lutemi ndaloni 2.no
përshëndetje
Kilometrat janë zhdukur
Galvanik me zink 40-300g / m2
bojë
Pluhur me xham
standard ASTM A500, BS EN10219, EN10210 GB / T3094, GB6728, JIS G3466-2010
materiale Q195, Q235, Q345, GRA GRB, S235JRH, S275JOH, S355JOH, STKR400, SS400,
Tregu kryesor Lindja e Mesme, Afrika, Amerika Veriore dhe Jugore, Evropa Lindore dhe Perëndimi, Azia Jugore dhe Juglindore

Paketimi: Paketuar me qese plastike, bashkuar me shirita çeliku, ose majtas

Koha e dorëzimit: produkti 1. pas dorëzimit mori vullnetin e depozitës

2. Sipas numrit të porosisë, brenda pesë ditëve deri në njëzet ditë.

Kushtet e tregtisë:

1. pricemimi mesatar: Puna EX, FOB, CHF, CIF,

2. Pagesa mesatare: T / T ose L / C


Manh Truong Steel
Telefon: 028 37295179 HP: 0938 326 333/0938 625 178 -Fax: 028 3729 5179
Email: thepmanhtruong@gmail.com - hoanghiephcm@yahoo.com.vn
Adresa: 220 / 2A Rruga S?, KP2, P Tam Binh, Rrethi Thu Duc, Qyteti Ho Chi Minh